Rekrutacja 2024/2025

Szanowni Uczniowie,

Z przyjemnością informujemy, że z dniem 13.05.2024r. rozpoczniemy nabór do naszej szkoły branżowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów do zgłaszania swoich kandydatur.

Szkoła branżowa jest miejscem, gdzie nasi uczniowie mogą zdobyć praktyczne umiejętności związane z zawodem fryzjera i ślusarz-spawacz. Zespół doświadczonych nauczycieli i specjalistów zapewnia wysoką jakość kształcenia w tych dziedzinach, umożliwiając wam rozwinięcie swojego potencjału i osiągnięcie sukcesu w przyszłości.

Ważne informacje dotyczące naboru:

 

  • Uruchomiona została zakładka formularz zgłoszeń
  • Ponadto zgłoszenia będą przyjmowane w sposób tradycyjny w sekretariacie szkoły przy ulicy Gimnazjalnej 35 w Przeworsku,
  • po zakończeniu procesu rekrutacji, ogłosimy listę przyjętych uczniów.

Jesteśmy przekonani, że szkoła branżowa oferuje wyjątkowe możliwości rozwoju zawodowego. Wszystkim kandydatom życzymy powodzenia i zachęcamy do aktywnego udziału w procesie rekrutacji.

W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu pod wskazanym adresem lub pod numerem telefonu: 16 733 41 36 lub komórkowym: 534 534 234 gdzie służymy Wam pomocą i udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.

Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły branżowej!

Nasze motto: Szkolimy fachowców, a nie bezrobotnych!

Dyrekcja Szkoły